Καλωσήλθατε στον ιστότοπο του Εργαστηρίου Υπολογιστικής Βιοϊατρικής του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων του Πανεπιστημίου Πειραιώς. Εδδώ μπορείτε να μάθετε τα πάντα για την εκπαιδευτική και ερευνητική δραστηριότητα του εργαστηρίου.
![](https://cbml.ds.unipi.gr/wp-content/uploads/2017/04/papei.jpg)
Καλωσήλθατε στον ιστότοπο του Εργαστηρίου Υπολογιστικής Βιοϊατρικής του Τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων του Πανεπιστημίου Πειραιώς. Εδδώ μπορείτε να μάθετε τα πάντα για την εκπαιδευτική και ερευνητική δραστηριότητα του εργαστηρίου.